Mercedes Benc E350

Shitet nga: mandi 20 Nën 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

24 500 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 350
Mercedes Benc 350 diezel... Blue Efficiency Avangarde 2011... me clima para mbrapa ..sensor me kamera ..makina ka pllaken tronike..me Radar pilot automatik... pasqyrat me sensor dhe me palosje ..Fari Ksenon.. Biksenon.. Sedile lekure dhe me memorje ..Tv.. navi te madh...
fb:AUTO RUBIN~~> zgjidh makine tende twk ne me.cmime me te lira ne treg.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim