Okazion Mercedes E320 me paket AMG -07

Shitet nga: Tani 12 Dhj 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 300 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 320
Shitet mercedes benz E-320 me paket AMG.Viti i prodhimit 2007.Makina ndodhet ne Gjermani.Makina eshte super makin sic duket dhe nga fotot.Cmimi 13300 Euro me gjith dogan.

Per informacion kontaktoni me nr.0682010100
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim