Mercedes benz 300 -98

Shitet nga: Mercedes 17 Jan 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR   2 700 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 300
Shitet Benz portabagazh viti 1998 ngjyre jeshile, kambio automatike ,motor 300 turbodiesel, vaj filtra te sapo bera. Siguracion dhe kolaudim mbarojne ne shtator te 2016. Kilometra 305728 te vetat. cmimi 2200 euro i diskutueshem. i gatshem per cdo prove.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim