MERCEDEZ BENZ

Shitet nga: BEDRI 08 Gsh 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 300
MERCEDEZ BENZ
300 NAFTE
AUTOMATIK DHE KONDICIONER
XHAMA DHE SENDILE ELEKTRIKE
SHITET OSE NDERRIM

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim