Mercedes E270 cdi Avantgarde -01 Full option

Shitet nga: jeton lika 14 Nën 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 270
Perde elektrike.sensor shiu.larje feneresh.ngrofje serdiljesh para mbrapa.timon elektrik.serdilje me memorje dhe butona elektrik.drita kseno origjinal. Timon druri.navigator.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim