Mercedes Benz E Class Avangard

Shitet nga: Dori 21 Nën 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

580 000 LEK

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 270
Shitet Mercedes Benz E Clas Avangard. Viti i prodhimit 2002, Nafte 270, ka bere 250.000 Km, Full option, tavan panoramik, ne Shqiperi e ka pasur nje diplomat, e importuar nga Italia, e mirembajtur. me dogane dhe taksa doganore te paguara, cmimi okazion 5800 Euro. Ne tregun e shitjes nje makine e tille kushton 8 mije euro.

Ejani dhe provojeni cilesine dhe cmimin e mire!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim