Mercedes 250 dizel -93

Shitet nga: Albi 09 Jan 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 400 EUR   2 400 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Mercedes 2.5 Turbo Diesel . Kondicioner
viti 1993 . gjendje shume te mire xhenerike dhe me nje motorr super perfekt
Letra te paguara deri ne 03.06.2016
sherbime te bera . 4 goma te reja 100 %
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim