Mercedes 250 -88

Shitet nga: Erti 07 Dhj 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Okazion , ne gjendje te perkryer motorrike dhe xhenerike 1000€ e padiskutueshme . Perfekte per pune pasi eshte e shfrytezueshme dhe pjesa e baxhase , flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim