Makin Funerali

Shitet nga: Fiqo 23 Dhj 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 200 EUR   4 700 EUR

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Shes makin funerali, ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike, e sapo ardhur nga italia me dogane te paguar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim