Shitet Mercedes-Benz '88 Nafte 0699742015

Shitet nga: Denis 17 Nën 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Shitet Mercedes Benz ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorrike me dokomenta te rregullta deri ne fund Janar 2016. Manual, Shitet per arsye personale. Cmimi mund te diskutohet. Tel:0699742015
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim