Mercedes Benz C200

Shitet nga: Bledi 12 Nën 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Shes Mercedes Benz C200 nafte .makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike dhe e gateshme per cdo lloj prove .Makina ka tel origjinal te benzit ne gjendje pune.navigator .dvd.radio cd...goma 80% ..për me shume detaje numri tel.0698602896
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim