Mercedes 200 1.8 benzin -97

Shitet nga: Klito 17 Maj 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR   2 000 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
1.8 benzine disqe 16 origjinal Momo.marmit remus.xhamat te zinje te shenuar dhe ne leje.kondiconer.abs.letra te paguara per nje vit .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim