Furgon Mercedez-Benz Sprinter 211 CDI

Shitet nga: Ilir 03 Dhj 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Shitet furgon Sprinter. Ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim