Mercedes 190 soprt -89

Shitet nga: 190 sport 02 Mar 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
I zi. Luk evolution 1 nga fabrika. Sallon lekure. Sedilet komandohen me korent dhe jan me ngrohje,plotesisht funksionale. Abs. Airbag. Kondicioner. Tregues baterie. Gjendje shkelqyer. Letra deri prill ..16. 3000 euro. Makine e rralle. Ka qen 2.5 benzine !! Ndrrohet vetem me benz koupe,ose benz - audi - bmw kabriolet !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim