190 sport evo

Shitet nga: 190 sport 16 Nën 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Sallon lekure komandohet me korent dhe me ngrohje. Abs. Airbag. Kondicio. Lares feneresh. Tregues baterie. Kroskot i gjate.Disqe 17. Gjendje shum e mir !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim