Mercedes Benz c220 cdi -00

Shitet nga: Flavio 28 Qer 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet makina tip merces benz c220 cdi kambio automatike , xhama elektrik , pasqyra elektrike , tapiceri e zez lekure , ngrofje sediljesh ,sensor parkimi ,ne gjendje te mir motorrike , me kilometrat e veta mund ti kontrrolloni ku te doni , disqe alumini , me dogan dhe letra te paguara ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim