Mercedes Benz c 250 -99

Shitet nga: erion 12 Qer 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Tiranë
makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike ... me xhama te zinj origjinal ... by xenon .. tapiceri ne gjendje shum te mire ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim