Mercedes Benz Vito 108 DCI frigorifer -03

Shitet nga: Kili 21 Tet 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina e sapo ardhur nga Gjermania e pa perdorur ne shqiperi, vito 108 CDI ,
Motor 2.100 cc me nafte ,
Ngjyre e bardhe
kambio manuale
abs Radio CD,
mbyllje qendror,
kondicioner,airbag,
Goma te reja si ne foto.
Makina eshte me dogane te paguar dhe me targa te reja me letra te paguara per 1 vit .

Gjendje shume e mire xhenerike dhe motorrike.
Konusmi mesatarja 5-6 lt/100 km

Frigoriferi eshte ne gjendje perfecte, Shiko dhe fotot bashkangjitur.
Cmimi eshte 5000 euro ose 700,000 lek
Per cdo pyetje apo interes me merrni ne tel : 0695559155
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim