Mercedes-Benz S-class 320 CDI -01

Shitet nga: Alban 07 Dhj 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet automjeti tip. Mercedes Benz S-Class 320 CDI, Viti Prodhimit 2001 me keto opsione: 180.000 km, kamio automatike, clima me 2 zona, sedilje lekure+ngrohje+elektronike, baxho, DVD+Aux+Ipad, telefon bordi, limitator shpejtesie, SRS, fenere xenon, disqe alumini 18 inch, bisht sport, marmita AMG, xhamat mbrapa te zinj, dyert me thithje me vakum.
Makina ndodhet ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, te gjitha sherbimet i ka te rregjistruara ne libreze te servis Besland, Tirane.
Makina i ka te paguara te gjitha taksa dhe siguracion.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim