Mercedes Benz S 320 CDI -07

Shitet nga: S-class 01 Tet 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

17 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje te mire, motorr 320 nafte, tapiceria ngjyre bezhe, sapo i jane nderruar disqet dhe gomat, jan te reja. I jan nderruar ferrotat dhe disku i frenit, makina nuk ka asnje problem mund ta kontrolloni, kilometrat i ka te vetat, makina shoqerohet dhe me nje pal disqe AMG 20". Momentalisht makina eshte me disqet 17" te vetat dhe pa xhamat te zinj, Me dogane. Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim