Mercedes Benz S 320 -07

Shitet nga: Sandri 08 Tet 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet S320 me paket Amg te gjitha sherbimet jane kryer ne kohe dhe ne servise te autorizuara sediljet me ngrohje dhe ftohje baxha xhami disqe 19" Amg tapiceri e zeze timon druri goma te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim