Mercedes Benz R320 CDI 4Matic -07 AMG SportPaket..

Shitet nga: Mercedes Benz 07 Dhj 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

19 000 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes Benz R320 CDI 4Matic
Versioni i shkurter "cat" me pese vende, AMG interior dhe exterior, Navigator Command, Sedilje te plota lekure me ngrohje, Sedilje Multicontour, Kambio 7G Tronic, Sensor Parkimi, Sensor shiu, Kamera mbrapa, Xhama te zinj te pasme origjinale, Rrjete kundra diellit per xhamat e pasme, 197000 km origjinale me liber sherbimesh dhe e blere First Hand ne Gjermani, Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike. Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim