Mercedes Benz ML320 dizel -07

Shitet nga: Nexhi 11 Nën 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

19 990 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet ose ndërrohet Mercedes Benz ML320 2007
Automjetin e kam blerë vet në Gjermani në dhjetor 2013 e mbajtur shumë mirë dhe në garazh.
Kilometrat origjinal, xhamat mbrapa te zinje nga fabrika, baxha xhami.
Goma te reja verore + goma dimerore rezerve.
(NAVIGATOR, SENSOR PARKIMI, KLIMA, SENSOR SHIU, DRS SYSTEM, ESP ETJ)

Me targa AA shqiptare
Çmimi I diskutushem.

MUNDESI KLERINGU
Ç'do lloj kleringu

Presim ofertat tuaja.
Faleminderit.

+355682230231
+355682024455
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim