Mercedes-Benz E320 CDI Avantgarde 2001 -01

Shitet nga: Denis 05 Krr 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Mercedes Benz W210 E Class 320 CDI Avantgarde viti 2001
Cmimi 4000 Euro pak i diskutueshem

Full Options
Pasqyra me levizje elektrike
Kompiuter bordi
ESP System
Navigator me komanda ne timon
DVD system
Telefon Celular Nokia
Sensore parkimi
Sedilje me levizje elektrike dhe me ngrohje
Sedilja e shoferit me program masazhi
Clima dual zone
Xhama Privacy(te zinj) origjinal
Disqe alumini
Fenere me larje
Mbyllje qendrore
Sherbime te gjitha te sapo kryera,nderrim vaj motorri,kambio.filtra.
Goma te reja.
Makina ndodhet per momentin ne Lushnje,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim