Mercedes Benz E320 CDI -04

Shitet nga: greti 12 Sht 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje te mire motorrike e xhenerike. Ajo ka nje sere opsionesh te tilla si amortizator me jastek ajri serdilie elektrike sensor parkimi dhe shiiu dvd player bagazhier per 6 cd Vit prodhim i 2004 me 200.000km te bera. Makina eshte me dogane te paguar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim