Mercedes Benz E270 manual, 6 marshe, full option..

Shitet nga: Guxi 05 Jan 07:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes Benz E 270 Dizel viti prodhimit 2004, manual me 6 marshe.
Klima automatik, Disqe 17, gomat ne gjendje shume te mire, Pasqyra elektrike me palosje, Xhamat elektrik, sensor shiu, limitator shpejtesie, kompjuter bordi, Xenon origjinal, Sistem alarmi Benz, Hapja e bagazhit me pult.
Eshte benz shume i paster, praktik dhe ekonomik. Cmimi 6500 euro.
Per me shume informacion kontaktoni ne cel. 0692416666
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim