Mercedes Benz E270 CDI -04

Shitet nga: Lenci 22 Nën 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 500 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes Benz E270 CDI. Viti 2004 me Look EVO te 2008.
Me baxha xhami Panorama
Tapiceri lekure e zeze
Me navigator dhe TV
Full Option !!!!!!!
Xhama te zinj origjinal
Pasqyra me palosje
Sensor parakimi
Sensor shiu
Sensor dritash
Drita Xneon lart edhe posht
Ngjyra e Bardhe Perl
Disqe 18 sport dhe 4 goma te reja
Makina esht shum e vecant, presim bleres serioz! Çmimi 10500€ i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim