Mercedes-Benz E250 E Diesel -99

Shitet nga: Ahmet 11 Sht 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes-Benz , E250 Avantgarde, nafte, viti 1999, 199879km, e perdorur vetem nga nje person. Eshte e paisur me te gjitha letrat dhe cdo gje e paguar.Eshte mbajtur shume mire dhe eshte ne gjendje shume te mire fizike(pune)(made in germany).CD player, Central locking, Kondicioner klima, Xhama elektrik, Sedilje lekure te zeze, Kambio manuale, Disqe alumini, Pasqyara elektrike, ABS, ESP, 2400 kubik 5 cilindra, Konsumi i karburantit i kombinuar 6.5l/100km; Konsumi i karburantit ne qytet 8.6l/100km; Konsumi i karburantit ne rruge te drejte 5l/100km.Cdo gje origjinale e Benzit. Cmimi 4900 euro i diskutueshem. Nr. tel: 0684533716
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim