Mercedes Benz E 320 -06

Shitet nga: Korab 07 Tet 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Tiranë
Benz i sapo ardhur ne shpipri cdo shebim tek mecedes benz super full motorr evo.qmimi i pa diskutushem sensor para dhe pas
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim