Mercedes Benz E 280 Cdi -04

Shitet nga: xxxxx 20 Dhj 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 750 EUR

Komuna: Tiranë
E CLASSE AVANTGARDE 280CDI AUTOMAT -FULL OPTIONS
W211 viti 06|2004<209.000KM ORIGJINALE QE MUND TE VERIFIKOHEN !Kambio AUTOMATIKE -TIPTRONIK, -Klima DIGITALE – 3-ZONE,( KLIMA ME 2 ZONA PARA & KLIMA DIGITALE MBRAPA) -NAVIGATOR-CD ROM- RADIO FM/AM - BAGAZHJER ME 6 CD TAPICERI LEKURE -ADVANTGARDE EDITION-DESIGNO,SEDILJE ME NGROHJE,SEDILET KOMANDIM ME BUTONA ,SENSORE PARKIMI Mercedes-Benz Origjinale ( PARA & MBRAPA)DISQE ORIGJINALE AVANTGARDE -SENSORE SHIU & SENSORE DRITE,PASQYRA FOTOCROMATIKE ME REZISTENCE,PILOT AUTOMATIK PAKETA CHROME OUTSIDE( INOKSE JASHTE MAKINES),,FENERE XENON,BAXHA XHAMI, ORIGJINALE MERCEDES ,LARJE FENERESH,BORD KOMPJUTER,4 Xhama elektrikë( para dhe mbrapa elektrikë), Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik,2CELSA!MAKINA KA ARDHUR NGA GJERMANIA DHE ESHTE ME DOGANE!!!VAJ FILTRA MOTOR & KAMBIO JANE NDERRUAR!!!( .MAKINE E IMPORTUAR NGA GJERMANIA.JO TREGETAR MAKINA SHITET NGA PRIVAT )CMIMI I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim