Mercedes Benz E 280 CDI -07

Shitet nga: Kujtim 23 Tet 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Tiranë
E blere ne itali. Dogane dhe letra shum te rregullta.
Gjendja motorrike dhe motorrike shume e mir. E pershtatshme per rruge te gjata dhe trafik.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim