Mercedes-Benz E-270 cdi -02

Shitet nga: elio 15 Gsh 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: blu e errët
Kamjo......: tiptronik
Ftohja.....: Kondicioner
Fuqia KW..: 110
KM.........: 185000

mercedes benz e klasse
E 270 cdi
versioni elegance
viti 11/2002
sensore parkimi
navigator
radio cd
kambio automatike tip-tronic
tapiceri ngjyre gri
perde e pasme elektrike
perde anesore origjinale
sedilje e mbrapme me palosje
disqe alumini model 2005
xhama elektrike
drita automatike
sensor shiu
bord computer
2 celsa
ardhur nga gjermania
km te verteruara me kolaudim gjerman dhe liber servisi
dogane e paguar
gjemdje perfekte
me dogane[/color][/b]

Cel. : 00355688262545
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim