Mercedes Benz E 250 CDI -09

Shitet nga: e class 22 Sht 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

29 500 EUR

Komuna: Tiranë
e250 blue eficenc
viti 2009-2010
me dokumenta shqiptare
full options
shitet per arsye mos perdorimi
72000 km origjinale
me librat e sherbimit dhe te blerjes
2 kopje celsash
5 vjet e mbyllur ne garazh eshte nje super makine
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim