Mercedes Benz E 220 diesel -05

Shitet nga: mercedes 20 Gsh 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 700 EUR

Komuna: Tiranë
Viti 11/2004
150 k/f
Ngjyre blu e erret perl.
Makina eshte ne gjendje perfekte.
Eshte blere ne Gjermani dhe ka pas vetem nje pronar ne Shqiperi. Sherbimet I jane bere te gjitha ne kohen e duhur.
Ju lutem vetem personat serioz qe jane te interesuar per makinen te telefonojne. Faleminderit.
Cmimi 8700 Euro i Diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim