Mercedes-Benz E 220 CDI Avantgarde -01

Shitet nga: Benzi 11 Tet 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes-Benz E 220 CDI Avantgarde viti 2001, kambjo automatike, sensor parkimi, gjama te zi origjinal te gjitha edhe te parin te shkruajtura edhe ne leje qarkullimi + perde origjinale, disqe barabus 17, me ksenon origjinale te fabrikes +larjen e fenerve, makina esht e perdoru vetem nga nje pronar esht ne gjendje prefekte si xhenerike ashtu dhe mekanike me gjitha sherbimer e bera dhe gjitha dekumentat deri ne gershor te 2015.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim