Mercedes Benz E 220 CDI -01

Shitet nga: Ru2 10 Sht 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes Benz E-Class 2001, ngjyre gri, viti 2001, motorr 220 CDI, kambio automatike, full option sedilje lekure, navigator i madh, Radio/CD, kondicioner ne gjendje perfekte, perde, disqe alumini origjinale, interior me baze druri, timon me butonat e komandimit ne dore, limitator, xhamat elektrike, gjendje perfekte motorrike dhe estetike, i gatshem per cdo lloj prove. Te gjitha sherbimet e kryera te Mercedes. Dogane e paguar, me dokumentacion te rregullt shqiptar, targat e reja, taksa vjetore dhe siguracion i prere
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim