Mercedes Benz E 200 -02

Shitet nga: Bajran 02 Nën 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 100 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Makina e porsaardhur me date 20 Tetor 2014 ne gjendje shume te mire, e ardhur nga Gjermania me sedile lekure, ngjyre e verdhe taksie.Me dogane te paguar dhe targa te reja.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim