Mercedes Benz CLS dizel -09

Shitet nga: bajram brahaj 02 Nën 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

14 000 EUR

Komuna: Tiranë

Mercedes Benz CLS 320 diesel 2009 Makina esht full opsion e sapo ardhur nga anglia Sedilje ngrohje/ftohje sensor shiu sensor parkimi navigator te madh fikje dhe ndezje sensoresh armutizator me ajer sallon bezh disqe 18 Makina esht ne gjendje perfekte si motorike e gjenerike Te interesuarit te kontaktojn ne nr e cel : 0685279252
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim