Mercedes Benz CLK 320 CDI -08

Shitet nga: kastriot 04 Tet 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet Mercedes Benz CLK 320 CDI 7G TRONIC
Viti 2008
Full Ekstra
Full histori servisi
Shitet dhe kembehet
Makina gjendet ne kosove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim