Mercedes Benz CLC 180 Benzin -05 ME MARVESHJE

Shitet nga: benci 29 Nën 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Tiranë
SHES MERCEDES-BENZ Clk 180 CDI “kabriolet”Dogane te paguar.- 1.8 -benzin 5.5 LT/100KM

- VITI PRODHIMIT 2005

- 140 000 KILOMETRA ORIGJINALE(me liber servisi)

- NGJYRA bardhe SHUME PASTER PA GERVISHTJE

- KAMBIO manuale 6 marshe plus 1

- PILOT AUTOMATIK

- TAPICERIA “lekure e zeze.
- - RADIO CDI MERCEDES-BENZ

- KLIMA

- SENSORE SHIU DHE DRITASH ORIGJINALE

SENDILE ME NGROHJE.

TELEFON I INSTALUAR ORIGJINAL I BENCIT

- TIMONI ME TELEKOMANDIM DHE NGRITJE-ULJE

- PASQYRAT ME KOMANDIM ELEKTRIK (ME NGROHJE DHE ANTI-VERBUESE)
- SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR

- 4 XHAMAT ELEKTRIKE (PARA DHE MBRAPA)

- XHAMAT ME KOLOR BLU

- AIRBAG(SRS), ABS, BAS, ESP

- - TIMON HIDRAULIK

- 2 CELESA ORIGJNAL TE FABRIKES

- DISQE ALUMINI ” ORIGJINAL TE MERCEDES-BENZ

Makina behet edhe me marveshje

- I GATSHEM PER CFARDO LLOJ PROVE PRES TEL NGA ORA 08.00 DERI NE OREN 22.00

FALEMINDERIT.0697983813
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim