Mercedes Benz C220 Cdi -01

Shitet nga: Mercedez Benz 01 Nën 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedez Benz CDI 220 Cdi .Tapiceri lekure , disqe alumini,Sensor parkimi,, ,,. Drita Xeno,, Makines i jane ber te gjitha sherbimet Dhe letra deri ne 2015..5500 Euro .I Diskutueshem ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim