Mercedes-Benz C220 CDI -01

Shitet nga: Privat 10 Sht 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes C 220 CDI Eleganc 2001 Xhama te zinj origjinal te shkruajtura ne leje qarkullimi. Sensor parkimi mbrapa. Disqe 17 inc me goma 80% ne gjendje. Kambio automatike tip-tronic. Ngjyre gri shum e paster nga jasht dhe tapiceri e bezh nga brenda. Pilot automatik dhe komanda e timon. Sediljet me ngrohje. Makina eshte e pajisur me dy celsa. Makina eshte ne gjendje te rregullt dhe e gatshme per cdo lloj prove. Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim