Mercedes Benz C220 CDI -00

Shitet nga: Petriti 17 Nën 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte me timon ne krah te djathte eshte ne gjendje shume te mire Motorrike dhe Gjenerike.
Konsumi ne rruge te gjata 5.9 litra.
Ka keto opsione:
-Kondicioner
-Kambio Automatike Tronic
-Pasqira me Palosje
-Gaz automatik tek timoni
-4 Gjama elektrik, me sensor kthimi per te mbrojtur duart e femijeve.
-SRS
-ESP
-ABS
-Disqe CLK-je
-Goma te reja Pireli
-Bagazhier Origjinal me 6 CD
-Sensor Levizje/Alarmi
Sherbimet e bera te gjitha, e gatshme per cdo lloj prove.
Letrat e pahuara deri ne janar 2015

Mundesi nderrimi me makine tjeter me te re ose Smart
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim