Mercedes Benz C220 -03

Shitet nga: maringlen 22 Gsh 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Komuna: Tiranë
Makina ne gjendje perfekte dhe e gatshme per cdo prove.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim