Mercedes-Benz C-class220-2003

Shitet nga: Juri 03 Tet 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Mercedez-Benz c-class220 viti 2003 nafte xhama elektrik tapiceri cope e zez e mirmbajtur kamio Automatike klima bizon ngjyre gri metalixato, goma te reja dhe disqe sportive alumini,156.000kilometra ne gjendje shum te mir pune. Makina ka 1vit e sapo ardhur nga gjermania, esht e targuar dhe me dokumenta te rregullta! Cmimi 4900euro i diskutushem! Makina ndodhet tek karburant elda te brryli.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim