Mercedes-Benz C Class Elegance 1.8 benzin/gaz -94

Shitet nga: tiran 22 Nën 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
SHITET
mercedes-benz c class elegance, 1.8 BENZIN/GAZ, shum ekonomik ne gaz , me 30 mij lek gaz ben afersishte 500 km (me prov), impjanti gazit i ardhur nga italia i montuar ne shqiperi, disa sherbime te sapokryera, (filtrat e gazit,pomp benzine, bateri e re me garanci,....), shume e paster nga brenda, pa asnje gervishtje me 2 airbagg (shofer,pasagjer), te 4 xhamat elektrik,pasqyra elektrike, radio cd, disqe sportive alumini (ferrari),abs, ne gjendje shume te mire pune,
GATI PER CDO LLOJ PROVE DHE KONTROLLI.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim