Mercedes Benz C 220 diesel -94

Shitet nga: Besniki 29 Tet 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes benz C220 diesel viti 1994 .Me dogane dhe taksa te paguara deri ne Shtator te viti 2015.Makina eshte ne gjendje shum te mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim