Mercedes-Benz C 200 dizel -01

Shitet nga: Mercedes Benz 19 Tet 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Tiranë
C class 200 cdi Elegance Viti 2001
Ardhur nga jasht e perdorur vetem nga nje dor
me te gjitha dokumentat te paguara deri ne tetor 2015
Ne gjendje prefekte motorrike xhenerike dhe vizuale
Sherbime te sapobere + vaj filtra
Te 4 gomat te reja 90%
Kamjo atomat tronik
sensor parkimi
4xhama elektrik
tapiceri lekure bezh

Cmimi 4800 Euro i diskutueshem

Cel: +355 69 377 2323
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim