Mercedes-Benz A 200 -05

Shitet nga: .... 09 Tet 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 700 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte me sensor parkimi origjinale fabrike.
E persosur per persona qe sa kane marre patenten. Makina eshte perdorur sh pak ne Shqiperi eshte e ardhur nga Gjermania me km origjinale mund te verifikohen tek Mercedes-Benz AutoStar Albania.
Nga gjendja motorike dhe xhenerike i ka te gjitha ne gjendje sh te mire.
Mos hezitoni te telefononi!
Cmimi 6700 Euro i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim