Mercedes Benz A 180 CDI -05

Shitet nga: Nadi 13 Tet 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Tiranë
Modeli: Elegance/ prerja e re
Km: 161000 /makina eshte e pajisur me liber sherbimesh
Kambio: Manuale/ 6 marshe
Karburanti: Nafte 1.8/ Consumi 5 lt
Ngjyre: e zeze, perle
Kondicioneri: Klima/ 2 zona
Interior: Lekure/Bezhe
Disqe; Alumini
Opsione: Pilot automatik/Kompjuter bordi/Pasqyra me palosje/Drita automatike/EPS/ABS/SRS
Makina eshte me targa dhe taksa te paguara deri ne Maji 2015
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim